Послуги

Системи безпеки, які проектують спеціалісти компанії, можуть включати в себе:

Система контролю і управління доступом

Сучасні системи підвищують ефективність роботи і надають впевненість у тому, що цінні активи та ресурси під надійним захистом. Ми детально опрацьовуємо кожне рішення, щоб визначити ті технології та функції, які є найважливішими для безпеки вашого бізнесу.

Система відеоспостереження

Сьогодні системи відеоспостереження є найбільш затребувані для охоронних та моніторингових цілей. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з реалізації проектів систем відеоспостереження та інтелектуального аналізу одержуваного відеопотоку.

Система охоронної сигналізації

Встановлення охоронної сигналізації залишається одним з найбільш ефективних способів охорони. Ми займаємося проектуванням, вибором обладнання і установкою таких систем, забезпечуючи надійних захист об’єктів та майна.

Система електроживлення

Сучасне обладнання досить вимогливе до якості електроенергії. Щоб уникнути негативних наслідків у випадку порушення постачання електроенергії, ми пропонуємо свої послуги з розгортання систем електроживлення для різних задач.

Система пожежогасіння та пожежної сигналізації

Професійно розроблений проект, що враховує особливості об’єкту, та передове обладнання здатні своєчасно виявити джерело спалаху і сповістити про це відповідальних.

Система вентиляції і кондиціонування

Наша компанія комплексно вирішує завдання забезпечення необхідних кліматичних умов в приміщеннях різного призначення.

Мережева інфраструктура

Важко уявити сучасне підприємство без розвиненої інформаційної структури. Ми пропонуємо рішення, які є надійним фундаментом для ефективної і безпечної роботи з інформацією на будь-якому підприємстві

Система управління будівлею

Ми створюємо інтегровані системи, які дозволяють контролювати і управляти всіма пристроями і підсистемами, розташованими в будівлі

Система сповіщення і трансляції звуку

Система сповіщення і трансляції звуку

Ми виконуємо комплексні роботи з проектування та монтажу систем мовного оповіщення та звукової трансляції